lefkada-news

Οι υποψήφιοι των επτά συνδυασμών στον Δήμο Λευκάδας

Επτά είναι οι παρατάξεις που θα διεκδικήσουν το δήμο της Λευκάδας στις εκλογές της 26ης Μαΐου και κατέθεσαν τα ψηφοδέλτια τους στο Πρωτοδικείο μέσα στις προβλεπόμενες ημερομηνίες. Μετά και την κατάθεση των συνδυασμών διαπιστώνουμε ότι υπάρχει υπερπροσφορά υποψηφίων, καθώς 332 πολίτες είναι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στις 7 εκλογικές περιφέρειες του Δήμου και θα διεκδικήσουν την εκλογή τους στο Δημοτικό Συμβούλιο.

Δείτε παρακάτω τα ψηφοδέλτια όλων των παρατάξεων για το Δήμο Λευκάδας, με αλφαβητική σειρά βάσει του ονόματος του συνδυασμού:

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ  ΜΕΤΩΠΟ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

ΚΑΡΤΑΝΟΥ        ΗΡΩ                        του  ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΣΣΗΝΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΑΤΟΥΡΟΣ        ΑΝΔΡΕΑΣ                του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΦΑΤΟΥΡΟΥ        ΕΛΕΝΗ                   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     του  ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΑΡΤΑΝΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ                      του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΤΑΝΟΥ   ΗΛΕΚΤΡΑ                      του  ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            του  ΜΑΡΚΟΥ

ΡΕΝΙΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ                                        του ΙΩΑΝΝΟΥ
 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΑΛΑΜΟΥ

ΛΑΖΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ                            του  ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΑΡΥΑΣ

ΜΙΚΡΩΝΗ  ΕΙΡΗΝΗ                           του  ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΑΣΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ                       του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΡΑΒΑΝΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ                                του  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΑΡΑΒΑΝΗΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                                του  ΙΩΑΝΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΗΛΙΑΣ                                         του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                               του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                            του  ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΥΝΟΥ  ΑΘΗΝΑ                                 του  ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                              του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΣΜΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 του  ΖΑΧΑΡΙΑ

ΚΟΨΙΔΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                 του  ΑΝΔΡΕΑ

ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                                  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ                                     του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ                           του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΣΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                    του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                         του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΡΙΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                      του  ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                                του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ             του  ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΟΛΔΑΤΟΥ  ΤΖΕΝΗ                             του  ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                           του  ΠΑΝΟΥ

ΦΕΤΣΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                      του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΛΑΖΑΡΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ                      του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ              του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος Σολδάτος Θεόδωρος του Φωτίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίων

1.    Βουκελάτος Στυλιανός, (Μανίκας), του Γερασίμου, Αγρότης.
2.    Γραψοπούλου Σοφία, (Κοτσέρη), του Ευσταθίου, Επιχειρηματίας & Νομικός.
3.    Μεσσήνη Χρυσούλα, του Ελευθερίου, Ελ. Επαγγελματίας.
4.    Πατρίκιος Αλέξανδρος, του Γερασίμου, Ελ. Επαγγελματίας.
5.    Σκληρός Φίλιππος, του Δημοσθένη, Ελ. Επαγγελματίας, Δημοτικός Σύμβουλος.
6.    Σολδάτος Γεώργιος, (Κορδέλας), του Σταύρου, Επιχειρηματίας, Εκπαιδευτής Σκοπευτικού Ομίλου Λευκάδας, πρ. Αντιδ/ρχος & Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου δήμου

Απολλωνίων.

Εκλογική Περιφέρεια Ελλομένου
7.    Αρέθα Έφη, του Άγγελου, Συνταξιούχος Κοινωνικών Υπηρεσιών δήμου Λευκάδας.
8.    Αρματάς Γεώργιος, (Γιωργοθώμος), του Εμμανουήλ, Συνταξιούχος Αστυνομικός
9.    Βονιτσάνου - Αρματά Ευρυδίκη, (Βίκυ), του Θεοδώρου, Ξενοδόχος.
10.    Γαζής Αναστάσιος, (Μπούσκος), του Ιωάννη, Ελ. Επαγγελματίας, πρώην αντιδήμαρχος δήμου Λευκάδας.
11.    Ζουριδάκης Ευτύχιος, του Εμμανουήλ, Δ/ντής ταχυδρομείου Νυδριού, Δημοτικός Σύμβουλος.
12.    Καββαδάς Κων/νος, (Καραλής), του Δημητρίου, Αρτοποιός.
13.    Φράγκος Μιχάλης, του Γεωργίου, Αξιωματικός Λιμενικού Ε.Α.
14.    Hoebergen De Koning Ingrid, Gerdina Maria   του   Jacobus, Φυσιολάτρης & Ζωόφιλη, πρώην Ενεργειακή Σύμβουλος, μόνιμη κάτοικος Γενίου.

Εκλογική Περιφέρεια Καλάμου
15.    Γιαννιώτης Παναγιώτης, του Γερασίμου, Ναυτικός.
16.    Μπαρμπούτση Άννα, του Σπυρίδωνος, Επιχειρηματίας.

Εκλογική Περιφέρεια Καρυάς
17.    Αραβανή Χριστίνα, του Λεωνίδα, Νοσηλεύτρια.
18.    Βλάχου Ειρήνη, του Αποστόλου, Φυσικοθεραπεύτρια.

Εκλογική Περιφέρεια Καστού
19.    Γιαννούτσος Χαράλαμπος, του Γεωργίου, Πλοίαρχος Εμπορικού Ναυτικού.
20.    Γρίβα Ευπραξία, του Σπυρίδωνος, Δημόσιος Υπάλληλος.

Εκλογική Περιφέρεια Λευκάδας
21.    Άγριος Χρήστος, του Αθανασίου, Έμπορος, Αντιπρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Λευκάδας, Υπεύθυνος συμβουλευτικής στήριξης επιχειρήσεων  Επιμελητηρίου.
22.    Αργυρός Παναγιώτης, του Νικολάου, Αρχιτέκτων Μηχανικός.
23.    Αργυρού Κονδύλω, (Λίτσα), του Θωμά, Επιχειρηματίας.
24.    Βεργίνης Νικόλαος, του Φιλίππου, Αγρότης.
25.    Βεργίνης Σπυρίδων, του Παναγιώτη-Κωνσταντίνου, πρ. Γραμματέας Δικηγορικού Συλλόγου, πρ. Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου & Πρόεδρος Αθλητικού Οργανισμού

Καποδιστριακού δήμου Λευκάδος, 2003-2010.
26.    Βλάχος Γεώργιος-Ιωάννης, (Λάππας), του Χαράλαμπου, Δημόσιος Υπάλληλος.
27.    Γεωργάκη Όλγα, του Σπυρίδωνος, Καθηγήτρια Πληροφορικής.
28.    Γληγόρης Παναγιώτης, του Ξενοφώντα, Δικηγόρος.
29.    Διγενής Νικόλαος, (Τσικολίνο), του Γεωργίου, Ιδιωτ. Υπάλληλος.
30.    Καρτάνος Ευστάθιος, Άρμενος, του Ιωάννη, Ξενοδόχος.
31.    Κομεντινός Θωμάς, του Παναγιώτη, Ιδιωτικός Υπάλληλος.
32.    Κονιδάρης Νικόλαος, του Σπυρογιάννη, Μαθηματικός, Δ/ντής Μουσικού Σχολείου, Πρόεδρος παραρτήματος Μαθηματικής Εταιρείας Λευκάδας.
33.    Κοντογιώργη Μαρία, του Νικολάου, Εκπαιδευτικός.
34.    Κοντογιώργης Σπυρίδων, του Ιωάννη, Αξιωματικός Ε.Α.
35.    Κώστα Χαράλαμπος, του Βασίλη, Ιδιωτικός Υπάλληλος.
36.    Λίτου Ζωή, του Μάρκου, Ανθυπασπιστής ΠΝ.
37.    Μακρυγιώργου Αλίκη, του Νικολάου, Μουσικός, Καθηγήτρια Εθνικού Ωδείου, πρώην Πρόεδρος Σωματείου Ζωόφιλων Λευκάδας.
38.    Μανωλίτση Αικατερίνη, του Δημητρίου, Ιδιωτική Υπάλληλος.
39.    Μανωλίτσης Σπυρίδων, (Μούσας), του Δημητρίου, Ελ. Επαγγελματίας, Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Νικιάνας “Οι Σκάροι”.
40.    Μαργέλη Μαρία, συζ.  Σπυρογιάννη, Δημόσιος Υπάλληλος.
41.    Μαργέλης Νικόλαος, του Αναστασίου, Λιμενικός, Γενικός αρχηγός Πανλευκάδιου, Αθλητής Γυμναστικού Συλλόγου “Μαραθωνοδρόμος”
42.    Παππά Αλεξάνδρα, του Ανδρέα Θεολόγος, Ιδιωτική Υπάλληλος.
43.    Πεντεσπίτης Νικόλαος, του Σπυρογιάννη, Επιχειρηματίας.
44.    Πετούση Αναστασία, του Δημητρίου, Καθηγήτρια Αγγλικών.
45.    Πολίτη Κορίνα, του Σπυρίδωνος, Πρωταθλήτρια στίβου & Βαλκανιονίκης, Φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ.
46.    Σαρανταένας Ιωάννης, του Νικολάου, Ιατρός, Δ/ντής Παθολογικής Κλινικής Γενικού Νοσοκομείου Λευκάδας.
47.    Φίλιππα Ελένη, του Χρήστου, Νοσηλεύτρια.
48.    Φραγκούλη Γιοβάννα, του Βασιλείου, Τοπογράφος Μηχανικός
49.    Χαλικιόπουλος Σπυρίδων, του Ευαγγέλου, Ελ. Επαγγελματίας

Εκλογική Περιφέρεια Σφακιωτών
50.    Βλάχου Αντιγόνη, του Ιωάννη, Δασκάλα.
51.    Κτενάς Γεώργιος, του Ιωάννη, Ελ. Επαγγελματίας.
52.    Λάζαρης Κων/νος, του Γεωργίου, Πυρονόμος.

 

«δίαυλος»

Υποψήφιος δημάρχος Λευκάδας Κωνσταντίνος Γληγόρης.              


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1.    ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
2.    ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
3.    ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4.    ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΚΑΝΑΤΟΣ)    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
5.    ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
6.    ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1.    ΓΑΖΗ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ
2.    ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ    Συντ. ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Ε.Ν.
3.    ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΑΠΦΩ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ    Συντ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
4.    ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ    ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5.    ΚΑΤΩΧΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6.    ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
7.    ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ    ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8.    ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΠΑΝΟΥ)    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
          
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

1.    ΓΙΑΧΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

1.    ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
2.    ΜΙΚΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΥ

1.    ΓΛΗΓΟΡΗ ΑΓΛΑΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΓΕΩΠΟΝΟΣ Τ.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1.    ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
2.    ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3.    ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4.    ΓΛΗΓΟΡΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ TOY ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ
5.    ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
6.    ΓΟΥΡΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΖΩΗ (ΜΑΡΙΖΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
7.    ΓΡΑΨΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8.    ΖΕΡΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
9.    ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΝΕΤΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
10.    ΚΑΚΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
11.    ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
12.    ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
13.    ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    ΙΑΤΡΟΣ ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ ΓΝΛ
14.    ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
15.    ΚΟΛΥΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ    ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
16.    ΚΟΨΙΔΑ-ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
17.    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ – ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ    ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΥΑΣ
18.    ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ    ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
19.    ΜΕΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ    ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
20.    ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΥΓΟΣ)    ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
21.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ    ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ  ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ
22.    ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ    ΕΛΕΥΕΘΡΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΑΜΑΤΙΑΣ
23.    ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
24.    ΣΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
25.    ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
26.    ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27.    ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
28.    ΦΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
29.    ΦΙΛΙΠΠΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
    
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1.    ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ    ΠΟΛΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2.    ΚΤΕΝΑ ΑΜΑΛΙΑ (EMY) ΤΟΥ  ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ    ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ -  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3.    ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

 

«ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Ε. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ (ΚΑΛΑΤΡΑΒΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ - ΨΥΚΤΙΚΟΣ
ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΗΣ (ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ)ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΠΡΟΛΕΤΑΡΙΟΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
ΑΡΜΑΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ (ΝΑΟΥΜΗΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΜΗΝΑ– ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΡΤΑΝΟΣ(ΛΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ– ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΟΚΟΝΙΟΡΟΣ) ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ- ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΝΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΠΑΛΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΤΕΝΙΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ– ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΕΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ- ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ-ΣΟΛΔΑΤΟΥ  ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΑΝΙΑ) ΣΥΖ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΟΙΚΙΑΚΑ
ΧΑΛΙΚΙΑΣ(ΣΑΠΟΥΝΙΑΣ) ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΥ
ΓΛΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ (ΜΠΟΤΗ)ΣΟΥΣΑΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΙΑ
ΒΡΕΤΤΟΣ (ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ - ΝΑΥΤΙΚΟΣ
ΓΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΟΙΚΙΑΚΑ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΟΛΛΟΚΑ ΜΑΥΡΕΤΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ (ΠΑΛΑΓΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ (ΚΟΥΛΑΣ)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΛΑΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΛΙΒΑΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) ΣΥΖ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΜΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ- ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ του ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ- ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ
ΠΟΛΙΤΗ (ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΕΛΗ)-ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΕ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΥ-ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΑ (ΠΑΓΚΑΛΟΥ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΖΙΑΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ (ΤΣΑΜΠΑΡΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΖΩΗ- ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

 

 “Λαϊκή Συσπείρωση Λευκάδας”

Yποψήφιος Δήμαρχος Λευκάδας  Βερροιώτης Βαγγέλης

    Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίων
    ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
    ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
    ΧΟΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

    Εκλογική Περιφέρεια Ελλομένου
    ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
    ΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
    ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
    ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
    ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
    ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
    ΣΑΦΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλάμου
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΡΙ  

Εκλογική Περιφέρεια Καρυάς
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  

Εκλογική Περιφέρεια Καστού
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΖΩΗ (ΚΑΜΑΡΑΔΑΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Λευκάδας
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΕΡΓΙΝΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΙΚΥ)
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΙΚΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΕΣΣΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σφακιωτών
ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ)
ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

 

«ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ»

Δρακονταειδής Κωνσταντίνος του Χρήστου
Υποψήφιος Δήμαρχος Λευκάδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

Κατηφόρης Χρήστος του Φωτίου
Κατωπόδης Θεόδωρος του Βασιλείου
Μπελεγρίνος Αναστάσιος του Θεοδοσίου
Πολίτη - Κροκίδη Αρσενία (Σένια) του Δημητρίου
Ραυτόπουλος Γεώργιος (Καπέλας) του Θεοδώρου
Ψωμά Αντιγόνη του Διονυσίου                  

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

Βαγενάς Θεόδωρος του Ηλία
Βλασσοπούλου Μαρία του Πέτρου
Θερμός Ευάγγελος του Θεοδώρου                          
Κακλαμάνη Αναστασία του Αριστοτέλη
Καραλή - Γαζή Ευαγγελία του Χρήστου
Μήτσουρα – Φραγκούλη Σταυρούλα του Διονυσίου
Σκλαβενίτης Ευάγγελος του Σπυρίδωνος
Σολδάτου Μαρία του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΟΥ
Γιαννιώτης Οδυσσέας του Δημοσθένη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ
Γλένης Γεώργιος του Ιωάννη
Ζακυνθινού Βασιλική του Δημοσθένη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΥ
Γιαννακοπούλου - Τριλίβα Αγγελική του Αθανασίου
Τριλίβας Χρήστος του  Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αρβανίτης Σπυρίδων του Βασιλείου
Βλάχος Κωνσταντίνος  (Κουρατζάνης) του Πανταζή
Βλάχου Γεωργία (Μπαρμπούτα) του Σπυρίδωνος
Γαντζίας Παναγιώτης (Άκης) του Αγγέλου  
Γιαπλές Γεώργιος του Ανδρέα
Δελαπόρτας Σταύρος του Ιωάννη
Δουβίτσας Νικόλαος του Όθωνα
Καζιάνη – Σιώζου Θεοδώρα-Χριστίνα (Δώρα) του Ιωάννη
Κατωπόδης Βασίλειος του Ξενοφώντα
Καψοκώστα Γεωργία του Kωνσταντίνου
Κεφαλά - Λάζαρη Δήμητρα του Θεοδοσίου
Κονδυλάτου Νικολέττα του Ιωάννη
Κουκουμπρής Σταύρος του Λάμπρου
Λιβιτσάνου Ιωάννα του Μαρίνου
Λιβιτσάνου Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Γερασίμου
Μάλλιου Βαρβάρα του Αθανασίου
Ματαράγκα - Σταύρακα Ελένη του Ανδρέα
Μωραΐτης Γεώργιος του Ιωάννη
Νικητάκης Μάρκος του Βασιλείου
Περδικάρης Αθανάσιος του Πάνου
Περδικάρης Αλέξανδρος του Χρήστου
Πετούση – Σταματέλου Ελένη του Νικολάου
Πολίτης Σπυρίδων του Βασιλείου
Σέρβος Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Σκλαβενίτη – Βολωτά Ελένη του Λάμπρου – Χρήστου
Σουρτζής Τιμολέων (Τίμος) του Ηλία
Φωτεινού Γεωργία - Βαρβάρα του Δημητρίου
Χαλικιάς Ευάγγελος (Λάκης) του Σπυρίδωνος
Χατζηπαπά - Παπουτσοπούλου Δήμητρα του Πασχάλη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Γληγόρης Χρήστος του Χρυσοστόμου
Λάζαρη Παναγιώτα του Αντωνίου
Παπαδόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη 

 

«Σύγχρονη Λευκάδα»

Υποψήφιος Δήμαρχος ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.    ΒΡΥΩΝΗ ΑΝΝΑ του Γερασίμου
2.    ΘΕΙΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Σπυρίδωνος (Μίλτος)
3.    ΛΥΓΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
4.    ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
5.    ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
6.    ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αριστοτέλη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
7.    ΒΕΛΙΔΟΥ-ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
8.    ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αποστόλου
9.    ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αιμίλιου
10.    ΚΑΒΒΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου
11.    ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΡΙΤΩΝ του Γρηγορίου
12.    ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
13.    ΣΤΑΥΡΑΚΑ-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γερασίμου
14.    ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φιλίππου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
15.    ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
16.    ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΚΑΛΗ του Φωτίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
17.    ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
18.    ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ΛΙΑΝΟΣ)
 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΥ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
19.    ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
20.    ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θωμά
21.    ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
22.    ΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
23.    ΓΑΚΗ-ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευθυμίου
24.    ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ευσταθίου
25.    ΔΗΜΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Ιωάννη
26.    ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αργύρη
27.    ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ζώη
28.    ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ηλία
29.    ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
30.    ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΝΙΚΗ του Φιλίππου
31.    ΚΟΛΛΟΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Δημητρίου
32.    ΚΟΛΥΒΑΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ του Αιμίλιου (Μπάμπης)
33.    ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
34.    ΛΑΝΤΟΝ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΝΝ του Ντάλλας (MaggieLandon)
35.    ΜΑΛΦΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Ιωάννη
36.    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
37.    ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
38.    ΠΙΠΕΡΗ-ΝΙΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Λάμπρου
39.    ΡΟΚΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου
40.    ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου (Τιτίνα)
41.    ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Δημητρίου (Μπάμπης)
42.    ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
43.    ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
44.    ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λάμπρου
45.    ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου
46.    ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
47.    ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου (Ντελημάρη)
48.    RAEMEN ILSE IRMA LEPOLDINA του Charles
 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
49.    ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ανδρέα
50.    ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυραντώνη
51.    ΣΜΠΟΥΚΗ-ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

Comments

comments powered by Disqus
>